Veilingen
Alle Loten
FAQ
Nieuws
Over Komerco
Contact
Aanmelden
Menu
Kunstveiling - Corneille - Keith Haring - Ronald Chapeau - Banksy - Begga Dhaese
70 loten |
Sluit op woensdag 17 juli om 19u00
BE, Ovenhoek 17 - 8800 Roeselare
Filter
Categorie
Kunst
Prijs
Loten
(70)
Sorteren
Sluitingsdatum: laag - hoog
Sluitingsdatum: hoog - laag
Prijs: laag - hoog
Prijs: hoog - laag
Biedingen: laag - hoog
Biedingen: hoog - laag
Corneille "Vrouw met vogel" (Grote Litho)
Startprijs
€
300
Bekijk lot
Corneille "Vrouw met vogel" (Kleine Litho)
Startprijs
€
200
Bekijk lot
Corneille "naakt" Litho
Startprijs
€
150
Bekijk lot
Corneille "naakt" Litho
Startprijs
€
150
Bekijk lot
Panamarenko gesigneerde offset Litho
Startprijs
€
150
Bekijk lot
Jeff Koons - Postkaarten
Startprijs
€
100
Bekijk lot
Stolen from Supreme - Zeefdruk (rood)
Afmeting : 120 x 60 cm
Startprijs
€
400
Bekijk lot
Afmeting : 120 x 60 cm
Startprijs
€
400
Bekijk lot
Stolen from Supreme - Zeefdruk (zwart)
Startprijs
€
400
Bekijk lot
Startprijs
€
400
Bekijk lot
Stolen from Supreme - Zeefdruk (paars)
Startprijs
€
400
Bekijk lot
Startprijs
€
400
Bekijk lot
Ronald Chapeau BB Roos - Mixed Media
Startprijs
€
250
Bekijk lot
Ronald Chapeau BB Vlinders- Mixed Media
Startprijs
€
250
Bekijk lot
Ronald Chapeau Mona Lisa - Mixed Media
Startprijs
€
250
Bekijk lot
Startprijs
€
250
Bekijk lot
1
2
3
4
5